Click for more products.
No produts were found.

Torebka damska skórzana BLANCA NAPA OLIVE

Torebka z kolekcji CLASSIC
Materiał: skóra naturalna Napa
Kolor: oliwkowy
Nr Ref. T-304

Czas realizacji: 2-7 dni.

Read more
1.249,00 zł (Tasse incl.)
Dimensione
  • M
Promo
Reference:
T304NA3800ZLoliwka
Descrizione

Torebka BLANCA posiada trzy pojemne komory. Wewnątrz podszewka w oryginalne wzory z trzeba kieszonkami w tym jedna zapinana na zamek. Torebka zapinana na magnes. Posiada rączki wykonane z łańcuszka, które dają możliwość noszenia jej na dwa sposoby. Posiada bardzo praktyczną zewnętrzną kieszonkę. Uwielbiana przez stylistów za swój miejski szyk. Dzięki niej zawsze będziesz modna i wyjątkowa. Torebka jest praktyczna i niezbędna w szafie każdej kobiety.

Torebka została uszyta ręcznie w Polsce, w zakładzie kaletniczym z wieloletnimi tradycjami. Do jej wykonania użyto najwyższej jakości skóry naturalnej wyprodukowanej przez garbarnię przetwarzającą jedynie skóry stanowiące odpady z europejskiego przemysłu spożywczego.

Torebka sygnowana jest znakiem BATYCKI w okręgu.

Cechą skór naturalnych jest ich niejednorodność, dlatego drobne różnice w kolorze i strukturze skóry są naturalne. Jest to typowa cecha produktów niewytworzonych sztucznie. Z czasem na skórze mogą pojawić się oznaki naturalnego starzenia się, drobne zmarszczenia bądź zmiany koloru – jest to część naturalnego cyklu. Aby zadbać o torebkę należy przechowywać ją w dołączonej torbie ochronnej. Warto przechowywać ją wypchaną, aby jak najdłużej zachowała swój fason. Czyścić delikatną ściereczką zwilżoną ciepłą wodą. Zalecamy również stosowanie ogólnie dostępnych środków do pielęgnacji i impregnacji skóry. Torbę należy przechowywać z dala od źródeł ciepła i nie trzymać długo na słońcu. Unikaj kontaktu z wodą – jeżeli torba zmoknie, należy ją wytrzeć najszybciej jak to możliwe. Unikaj noszenia w niej ciężkich przedmiotów, aby nie zdeformować skóry.

Skóra pokryta lakierami w jasnych barwach jest podatna na przyjmowanie obcych barwników. Takich wyrobów nie należy umieszczać w plastikowych torbach, ani też w sąsiedztwie innych materiałów, w tym skórzanych, które farbują.

Złote tłoczone logo jest delikatne, literki mogą ścierać się przy zbyt częstym dotykaniu

Wykonano z najwyższej jakości 100% naturalnej skóry.

Uszyto ręcznie w Polsce.

Read more
Dettagli del prodotto
T304NA3800ZLoliwka

Scheda tecnica

Dimensione
02_M
Pelle
Sztywna
Sposób noszenia
Na ramię
Zapięcie
Zatrzask
Wys. x Sz. x Gł. (cm)
25cm x 34cm x 11cm

Riferimenti Specifici

ean13
5904277814436
Reviews
No comments

Leave a review

  • Opinia o produkcie:
Describe this product using simple and short words.
You may also like
419,30 zł (Tasse incl.) 599,00 zł Lowest price within 30 days before promotion: 419,30 zł
(0)
Kopertówka z kolekcji PRESTIGEMateriał: skóra naturalna Kolor: bordowyNr ref. O-15Czas realizacji: 2-7 dni.
839,20 zł (Tasse incl.) 1.049,00 zł Lowest price within 30 days before promotion: 1.049,00 zł
(1)
Torebka z kolekcji CLASSICMateriał: skóra naturalna CrocoKolor: brązowyNr ref. T-271 Czas realizacji: 2-7 dni.
1.279,20 zł (Tasse incl.) 1.599,00 zł Lowest price within 30 days before promotion: 1.599,00 zł
(2)
Torebka z kolekcji PRESTIGE Materiał: skóra naturalna Pyton Kolor: brązowy Nr ref. T-127 Czas realizacji: 2-5 dni  

Settings

Click for more products.
No produts were found.

Menu

INFOLINIA / STATUS WYSYŁKI

SPRAWDŹ SAMODZIELNIE STATUS SWOJEGO ZAMÓWIENIA

Dla Twojego ułatwienia możesz teraz sam sprawdzić na jakim
etapie realizacji jest zamówienie !

You didn't enter an order number.
Invalidate order number.
The status of your order is:

MASZ PROBLEM Z ZAMÓWIENIEM ?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 
od pon. do pt. 
8.00-16.00

kontakt infolinia +48 512 - 020 - 302